Akademia Rodzinna

Akademia Rodzinna łączy w sobie różne rodzaje działań: wykłady na tematy związane z życiem rodzinnym, psychiką i rozwojem osobistym oraz działania poradni dla osób w ciężkiej sytuacji osobistej, małżeńskiej, rodzinnej, po kryzysach psychicznych, mających problemy ze sferą seksualną, przeżywających problemy wychowawcze oraz opiekujących się osobami z niepełnosprawnością.

Chcąc umówić się na spotkanie, należy wcześniej skontaktować się telefonicznie z prowadzącym konsultacje.

akademiarodzinnap

<< Poradnictwo>>

<< Wykłady>>

<<Grupa Psychoedukacyjna>>